VMP Muhendislik

Neden VMP Mühendislik

VMP Mühendislik, 1992 yılında temelleri atılan ve 2009 yılında VMP Mühendislik ve İş Makineleri Tic. San. Ltd. Şti. adını alarak 27 yıllık tecrübesini siz müşterilerine aktarmak için çalışmaktadır. Geçen zaman içerisinde müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde analiz edip, istedikleri hizmete ulaşmaları için elimizden geleni yapmaya çalıştık. İş makinesi sektöründe edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimiz ile paylaşmak ve onlarlarla ortak faydada buluşarak birlikte yol almak isteği ile bu yolda yürümeyi kendimize görev kabul etmiş bulunmaktayız.

90+ Ülke

İhracat

90’dan fazla ülkeye VMP markalı yedek parçaların ihracatını yapmaktayız.

13.000+ Hazır Stok

Stok

Hazır stoğumuzda bulunan 13.000+ yedek parça vardır. Her geçen gün stoğumuzda bulunan yedek parça sayısını arttırmaktayız.

32 Çalışan

Çalışanlarımız

Toplam 32 kişilik ekibimiz ile 7 gün 24 saat sizlere hizmete için hazırız.

Vizyonumuz

Müşterilerimizle olan karşılıklı güven ve saygıya paralel olarak ilkemiz bir kereliğine alışveriş yapmak değil; bin kereliğine alışveriş yapmaktır.

Bu temel prensibimizden hareketle ticari birlikteliğimizi uzun yıllar koruyabilmek müşterilerimize verdiğimiz hizmetle fark yaratabilmektir.

Müşterilerimizle birlikte yaratacağımız inovasyon bizi birlikte ileride olmak istediğimiz yere götürecektir.

Misyonumuz

25 yıllık sektörde edindiğimiz tecrübe şu olmuştur; müşteri her zaman makinesinin aktif olmasını, çalışıp para kazanmasını, arızalandığı anlarda doğru parçanın çok çabuk tedarik edilmesini, hızlı bir şekilde makinesinin onarılması ve hemen işe verilmesine önem verir. Çünkü müşterinin gözünde; zaman = paradır ve bu konuda haklıdır. Hiçbir müşterimiz iş makinesinin atölyede yatmasını istemez; çünkü para kaybeder, müşteri makinesinin şantiyede çalışmasını ister; çünkü para kazanır. Biz de bunun için varız makinenin tamir atölyesinde en az yatması mümkünse hiç yatmaması için varız. Amacımız; ihtiyaç olan yedek parçayı en kısa zamanda makinenin bulunduğu yere ulaştırmak ve arızanın giderilmesini sağlayıp, makinenin işe verilmesine hızlı bir şekilde destek olmaktır.